stolár pracujúci pri ponku

Nie je dielňa ako dielňa. Ako je to s moderným dielenským nábytkom?

Čo si predstavíte, keď sa povie „dielňa“? Niekomu sa vybaví garáž s ponkom a hromadou nepotrebného haraburdia. Niekomu zle presvetlená miestnosť s hrdzavým ponkom, sivými plechovými skriňami a nánosmi špiny. A čo takto miestnosť plná svetla, praktického mobilného nábytku a farebných alebo presklených skríň? Presne takto v dnešnej dobe dielne vyzerajú!

Čo v modernej dielni nesmie chýbať?

Ak zariaďujete dielňu, rozhodne stavte na mobilný dielenský stôl. Ušetríte si veľa práce s prenášaním ťažkých prístrojov a náradia. Nezabudnite na dielenský vozík, vďaka ktorému budete mať všetko potrebné stále po ruke. A čo ešte urobiť pre to, aby vám v dielni išla práca od ruky? Urobte niečo pre to, aby ste sa v dielni cítili dobre. Zútulnite si ju! Do dielne si asi nebudete vešať obrazy, ale môžete sa obklopiť farbami, ktoré máte radi. Vedeli ste, že dielenské skrine sa vyrábajú v širokej škále farieb? A dokonca si môžete zvoliť vlastnú farbu korpusu, zásuviek a dvierok.

A čo trendy? Sledujú sa aj u dielenského nábytku?

Samozrejme aj dielenský nábytok podlieha diktátu … v tomto prípade nie módy, ale požiadaviek doby. Technologický pokrok tak ľahko nezastavíme, a tak nezostáva než sa mu prispôsobiť.

Náš dlhoročný partner, firma POLAK CZ, v roku 2020 predstavila svoje horúce novinky, ktoré celkom korešpondujú s náročnými technologickými požiadavkami na moderné kovový a dielenský nábytok. Zoznámte sa! Elektro skrine s originálnou konštrukciou a dizajnom POLAK.

dobijecistanicemincovni7016

 

 

Dobíjacia skriňa pre mobilné telefóny umožňuje dobitie až 16 mobilných telefónov naraz. V uzamykateľných boxoch s troma konektormi je možné dobíjať takmer akýkoľvek typ mobilného zariadenia na trhu. A využitie? V spoločných priestoroch ako sú jedálne, šatne a pod.

 

 

boxtitul

 

 

Boxová dobíjacia skriňa umožňuje systémové uloženie elektrického náradia a súčasné dobíjanie jeho akumulátora. V každom z 8 boxov môžete dobíjať 2 zariadenia naraz. Boxy sú samozrejme uzamykateľné.

 

 

 

SKelektro

 

 

Dielenská dobíjacie skriňa má odvetrávacie otvory a 4 priechodky pre kabeláž. Sami si vďaka tomu vytvoríte dobíjaciu stanicu pre akumulátory s veľkým množstvom úložného priestoru.

 

 

 

 

Potrebujte poradiť s výberom dielenského alebo kovového nábytku? Sme tu pre vás. Napíšte nám na info@mydva.sk alebo volajte na tel. 0800 222 444.

Zdroje:
VZALA BYCH SI JEDEN RŮŽOVÝ DÍLENSKÝ VOZÍK PRO SEBE A MODROU SKŘÍŇ PRO MANŽELA
NOVINKY DÍLENSKÉHO NÁBYTKU 2020

Autor: Pavlína Sobolová

Ďalšie články