o MY DVA

MY DVA príbeh

Narodili sme sa v roku 1995 v Tachove (Česká republika) po tom, ako sa Mirkovi, jednému z našich otcov, narodil syn Vojto. Vojto ešte nevedel ani svoje prvé slovíčka a Mirek si už lámal hlavu s tým, za čo mu kúpi nový bicykel… Vedel, že musí niečo podniknúť. A tak so svojím bratom Pavlem otvorili malé papiernictvo v garáži radového domu svojich rodičov. Začali budovať rodinu. Začali budovať nás. A ako rodina sme rástli. A učili sme sa.

To najvzácnejšie, čo sme sa za dobu svojho života naučili, je pestovanie dobrých rodinných vzťahov. Vzťahov zamestnávateľa a zamestnanca, medzi zamestnancami, s dodávateľmi a s vami. Našimi zákazníkmi. Hovoríme tomu princíp „my dva“. Pretože DVA (dvaja) sú vo vzájomnom fungujúcom vzťahu omnoho viac než 1 + 1 …

Práve vďaka kvalitným rodinným vzťahom sme vyrástli do podoby, akú máme dnes. Od predaja ceruziek a papiera cez dodávky šanónov a regálov sme sa dostali k navrhovaniu a realizácii kompletných komerčných a školských interiérov. A to nás baví.

Ako pracujeme?

Pracujeme pre vás. Na vás je len odovzdať nám svoje predstavy a priania. Potom si už môžete dať kávu, vyložiť si nohy a sledovať, ako vám nový interiér rastie pred očami.

Najprv sa vás budeme veľa pýtať – aká je firemná kultúra, na čo je spoločnosť zameraná, aký má prístup k zákazníkom … Urobíme si detailný obraz a pustíme sa do práce …

 • spracujeme dispozičné riešenie
 • navrhneme vhodné typy nábytku s ohľadom na dizajn, funkčnosť a ergonómiu daného priestoru
 • navrhneme nábytok na mieru, vstavaný a atypický nábytok
 • vyberieme interiérové doplnky
 • spracujeme 3D vizualizácie
 • typový a atypický nábytok vyrobíme, dodáme a zmontujeme
 • riadime a koordinujeme ostatné profesie, s ktorými sa na stavbe stretávame

Sme slnkom nabití

Samozrejme vždy prichádzame s dobrou náladou, ale takto sme to práve v tomto prípade nemysleli. Slnko nás totiž nabíja doslova. Na streche našej vlastnej kancelárskej budovy v Prahe – Holešoviciach máme vlastnú solárnu elektráreň, a preto sme, čo sa týka elektriny, sebestační. A nielen my. V roku 2020 sme si zakúpili šikovnú líšku Elišku, vozidlo s čisto elektrickým pohonom. A vďaka tomu môže aj ona brázdiť cesty nabitá slnkom.

Máme radi prírodu a chceme, aby sa mala dobre. Preto sa snažíme ju čo najmenej zaťažovať a pre výrobu nábytku používame ekologicky šetrné materiály. Skrátka a dobre sa staráme …

MY DVA a čas ...

1995

Narodenie

Bratia Miroslav a Pavel Pszczólkovci zakladajú MY DVA s.r.o. v garáži rodinného domu v Tachove. Hneď o rok neskôr stihli založiť pobočku v Plzni.

1995

1998

Praha

Ve veku 3 rokov sa MY DVA vydala do sveta za hranice plzeňského kraja. Vzniká prvá vzorkovňa v hlavnom meste ČR.

1998

2000

Brno

Päťročná MY DVA prechádza obdobím vzdoru, buduje svoju osobnosť a vymedzuje sa voči okoliu. Vyvíja prvú vlastní nábytkovú radu kancelárskeho nábytku. A pokračuje v ceste ďalej na východ – otvára vzorkovňu v Brne.

2000

2005

Slovensko

Cesta do sveta prekračuje hranice a to na Slovensko. MY DVA má dcéru. MY DVA Slovakia, s.r.o. otvára vzorkovňu v Bratislave.

2005

2010

Slniečko

V pätnástich rokoch MY DVA prechádza obdobím hľadania samej seba. A uvedomuje si, ako je naša matka príroda múdra a súčasne krehká. A rozhodne sa ju chrániť. Vybuduje svoju prvú solárnu elektráreň.

2010

2020

Vrchol

MY DVA je dospelá mladá dáma. Už nazbierala kopu skúseností.

2020

2021

Podpora školám

Školy a škôlky sprevádzajú MY DVA už od roku 2005. Zariadila už tisíce školských interiérov a vernosť tohto zákazníka si nesmierne váži. Preto školám umožňuje nakupovať nábytok na splátky.

2021

Miroslav Pszczólka

Zakladateľ a konateľ MY DVA Slovakia, s. r. o.

Stvorili ste nás vy, naši zákazníci.

Aby ste boli ochotní nakupovať u nás, museli sme bojovať o vašu priazeň. Získať si vás nie je a nikdy nebolo jednoduché. Sme zvyknutí o vás čestne bojovať s konkurenciou. Vieme, že druhé miesta sa v boji o vás nepočítajú.

A tak o vás budeme stále bojovať. S vedomím, že to robíme naplno. A len vy máte právo svojou voľbou a priazňou rozhodnúť o našej budúcnosti, rovnako ako ste týmto spôsobom formovali našu minulosť.

Tak považujeme za jediné správne zveriť sa vám do rúk. A urobíme všetko preto, aby sme boli stále pre vás aktívnym partnerom.

 • Poskytujeme plný servis na naše produkty neobmedzenú dobu.
 • Vyriešime za vás ekonomickú otázku „cena-výkon“.
 • Vaše požiadavky sú hybnou silou vo vývoji nových produktov.
 • Vieme, že nejde vždy len o peniaze. Budeme pre vás stabilným partnerom v dobách slávy aj núdze.