jídelní stoly, jídelní židle a bar

LIVECENTRUM. Moderné bývanie, zdravé stravovanie a športové využitie v centre Děčína

Začalo to v roku 2018. Investor vyberal realizačnú firmu, ktorá zastreší dodávku interiérov v multifunkčnej budove Armex LIVECENTRUM v Děčíně. Na základe realizácie interiéru hotela Marriott dostal odporúčanie na MY DVA group a. s.. A rozhodol sa dať nám šancu … V projekte sme kompletne zastrešili výrobu a inštaláciu interiérov reštaurácie, apartmánov, fitness, detského kútika a átria. V lete 2020 sme hotové interiéry odovzdali do užívania. Prečítajte si, ako to všetko bolo a ako to dopadlo …

Od jedla a športu ku komfortnému bývaniu

„Športový a kulinársky zážitok pod jednou strechou. To bol môj prvotný zámer s Livecentrom. Vytroriť špičkové zázemie pre športovcov, ktorí pre svoj optimálny výkon potrebujú kvalitnú stravu“, hovorí spoluvlastník spoločnosti Armex, Hynek Sagan, o komplexe Livecentrum v Děčíně.

„Budovali sme teda fitness a reštauráciu, až jedného dňa prišiel za mnou hlavný architekt, Ing. Václav Hlaváček, a naraz bolo všetko inak. Ako ľuďom ešte viac priblížiť zážitky, ktoré Livecentrum ponúka? A tak sme koncept rozšírili o byty, ktorých nájomcovia nemusia vôbec vyjsť z domu, aby si nakúpili, skvele sa najedli a urobili niečo pre svoje zdravie“, vysvetľuje pán Sagan, ako sa z Livecentra stal multifunkčný komplex 3 v 1. Moderné bývanie, zdravé stravovanie a športové vyžitie…

Apartmány v LIVECENTRE. Ako bývať hneď a bez zariaďovania?

Apartmány s dispozíciou 2+kk a 3+kk sme zariadili kuchynskými linkami, vstavanými skriňami a voľným nábytkom, závesmi, záclonami … Sťahovanie nebolo nikdy jednoduchšie! Byty sú kompletne zariadené. Stačí si vybaliť svoje oblečenie z kufrov do skríň a bývať. Niektoré byty majú dokonca privátnu strešnú terasu so zelenou výsadbou a krásnym výhľadom na okolie Děčína.

Reštaurácia ARRIGŌ. Luxusné prostredie pre unikátny gastronomický zážitok

Aby ste si jedlo vychutnali naplno, musí vám voňať, krásne vyzerať, byť bezchybne servírované. A taktiež sa pri ňom musíte cítiť príjemne. Zatiaľ kým jedlo poctivo pripravuje skvelý tím zamestnancov reštaurácie, o prostredie a interiér sme sa postarali v MY DVA. Príjemne sa usaďte, vnímajte všetky zmysly a … dobrú chuť.

Moderná posilňovňa priamo v LIVECENTRE

Z nadštandardne zariadeného bytu zbehnete len pár schodov a doprajete si zaslúženú dávku aktívneho odpočinku v modernej posilňovni. Pre fitness na ploche viac ako 750 m2 sme vybudovali funkčné a komfortné zázemie so šatňovými skrinkami s elektronickými zámkami, skrinkami na cennosti, zrkadlami atď. Dominantou športového priestoru je recepcia opláštená trapézovým plechom. 

Zaujal vás koncept multifunkčného komplexu s moderným bývaním, zdravým stravovaním a športovým využitím s interiérmi od MY DVA?

www.livecetrum.cz

Ďalšie články