kancelárky nábytok od MY DVA, kancelářské stoly DANCE

DANCE. Keď stoly tancujú…

„Akoby tie stoly tancovali,“ predniesol jeden z našich kolegov projektantov, keď videl prvé návrhy. A nevdojak tak pomenoval novú radu kancelárskych stolov. DANCE.

Ako roztancovať stôl?

Z nášho pohľadu celkom ľahko! Dosku stola postavte na štyri nohy, ktoré sa rozbiehajú do tvaru písmena A. Nesčíselnekrát vyrábaná, relatívne opozeraná alternatíva. Avšak pri stole DANCE napriek tomu výnimočná … Prečo?

Koľko toho tancujúci stôl vydrží?

Okrúhle nohy pôsobia pomerne krehko. Navyše sa rozbiehajú. Bude mať stôl dostatočnú stabilitu? Rozhodne bude. Nohy sú zasadené do kovového rámu, ktorý podopiera stolovú dosku prakticky po celej dĺžke. V základnej verzii sú nohy celokovové, ale máme pre vás tiež variant s nohami sústruženými z masívneho bukového, dubového alebo jaseňového dreva. Práve vďaka dreveným nohám má stôl DANCE unikátny vzhľad s osviežujúcim nádychom škandinávskeho štýlu.

Mnoho tvárí stola DANCE

Stoly DANCE vyrábame v mnohých variantoch, z ktorých si vyberie každý. Či už preferujete kov alebo drevo, neutrálne alebo výrazné farby, či už máte malý alebo veľký priestor …

Môžu byť základné, prístavné, jednoduché aj zdvojené. S doskou obdĺžnikovou alebo s výrezmi k ľahkému prístupu k elektrickým káblom. Farbu alebo dekor stolovej dosky si vyberiete podľa vašich predstáv. Či už konferenčné alebo pracovné, domov alebo do kancelárie – s našimi stolmi DANCE sa nudiť nebudete.

„Ak chcete, aby vaša práca bola elegantná ako tanec, sú tieto stoly určené priamo vám.“

Ste architekt? Spracovávate projekty kancelárskych interiérov? Stiahnite si 2D a 3D knižnice prvkov pre Autodesk AutoCAD a Autodesk 3ds Studio Max.

Autor: Pavlína Sobolová a Barbora Pódová

Ďalšie články